Sezóna ukončená

Tak nevydalo, aj keď sa kopec ešte beleje, sneh nemá teplý dážď veľmi rád :)

Ďakujeme za túto sezónu priatelia, bolo to nakoniec lepšie, než sme čakali.

Vidíme sa v lete!

A peknú Veľkú noc! :

foto: nedeľa, 25. marec 2018

23 názorov na “Sezóna ukončená

 1. Katka

  Ďakujeme za ďalšiu výbornú sezónu a skvelé podmienky na lyžovanie aj bufetovanie :)

 2. Milan

  Ďakujeme za výbornú lyžovačku a koláče v bufete. Dovidenia na svahu.
  Prajeme všetko dobré.
  Milan s partiou z Humenného

 3. Andrej

  Nedeľa 4.3.2018 – podmienky na lyžovanie ideálne, Dávam 1 z hviezdičkou.

  1. Marianna Varjanová Autor

   Ďakujeme. Áno, v nedeľu už sotva mohlo byť počasie lepšie, sme radi, že si to ľudia naozaj užili. :)

 4. Petra

  Zdravim ja rozumiem ako si vazite sneh a jeho ochrane,ale ako vidite sami pauslizovat nie je spravne- v stredu bol idealny den na lyzovanie rano -5 zamrznuty podklad a cez den male slniecko, Staci napisat na web ze dnes lyzujeme, predpokladam zajtra budu horsie podmienky. na lyzovanie- my sme nelyzovali vy ste nezarobili.

  1. Marianna Varjanová Autor

   Pani Petra, v predchádzajúcej reakcii na Váš prvý príspevok nižšie som sa pokúsila vysvetliť, že sme sa rozhodli túto sezónu pre určitý postup. Výsledkom bude, že kvalita našich služieb neklesne, lyžiari si prídu na svoje a my budeme mať dôvod otvoriť zimnú sezónu aj o rok. Tí, ktorým naše riešenie vyhovuje u nás spokojne lyžujú, tí, ktorým nevyhovuje nelyžujú alebo lyžujú inde a presne tak je to v poriadku. Najdôležitejšie je, aby ste Vy boli spokojná, prosím vyberte si podľa ľubovôle. Najväčšou výhodou podnikania je sloboda robiť, čo považujete za zmysluplné, doprajte nám to. Viac rešpektu si získate, ak nám budete úspešne konkurovať, než radiť. Smelo do toho! :)

 5. Fero

  Srdečná vďaka za dobrú lyžovačku vo vašom stredisku počas víkendu 27.1.-28.1.2018.
  Objavil som vás pred niekoľkými rokmi, keď som hľadal nejakú náhradu za „otrasnú“ Drienicu, ku ktorej to mám geograficky najbližšie. A musím povedať, že som za tie roky nebol nikdy sklamaný, Práve naopak. Vždy som si zalyžoval dobre, k plnej spokojnosti. Srdečná vďaka za vaše úsilie vyhovieť všetkým lyžiarom z blízkeho aj vzdialenejšieho okolia.
  Ešte raz ďakujem a želám vám mnoho úspechov a spokojných lyžiarov.

 6. Andrej

  Dnes sme sa konečne dočkali a prvykrát sme lyžovali na Vašom svahu, preto že v okolí Humenného nie je ani kvapka snehu. Úplne nám to stačilo, nemúsime sa trepať do Tatier. Prídeme znova.

  1. Marianna Varjanová Autor

   To sme radi, Makovica je pre vás asi najpraktickejšia, odkedy nefunguje Chlmec. Vidíme to aj podľa ŠPZ na parkovisku, aj dnes tam popri BJ, SK a SP bolo veľa HE, VT, SV, PO, KE. Parihuzovce idú tuším sporadicky a tie menšie ako Danová, Habura, Kalinov, Zámutov, Dobrá, atď. asi vôbec, či je tam ešte nejaká šanca na sneh? :)

 7. Rasto

  Palec hore za odvedenu robotu.Az som prestal dychat ,ked som zbadal ten upraveny svah.Tak to vyzera ked niekto rozumie svojej robote.

 8. Petra

  Zdravim teplejsie bude jedine v pondelok 7 stupnov v utorok a stredu sa da lyzovat a cez vikend hlasia silnejsie mrazy kedy chcete zarabat? O chvilu je koniec sezony…Vyhlasit dopredu 4 dni je….podla mna nezmyse,l to pochopite v den ked sa bude dat lyzovat bez ujmy na snehovej pokryvke – mala bude vzdy, take dni budu skoro vsetky do plus 4.

  1. Marianna Varjanová Autor

   Pekný deň pani Petra. Ďakujeme, že ste si našli čas na komentár.

   Ak ste prístupná vysvetleniu, skúsim to: V teplom počasí nešetríme svah pred lyžiarmi, ale pred každodennou úpravou ratrákom, ktorá pri teplotách nad nulou môže zbytočne likvidovať ťažko vyrobený sneh a preto je menší problém spraviť prevádzkovú pauzu, než snežiť nanovo. Veľmi nás teší, že máte starosť o náš príjem, ale v zásade platí, že vieme presne, kedy zarábame a kedy nie, ak sa nesťažujeme my, kto iný by sa mohol? Dôverujte nám :)

   Ak nám píšete preto, že ste mali plán lyžovať napr. vo štvrtok, treba to napísať radšej takto, aby sme sa bavili o skutočných dôvodoch (ak existujú)

   Prognózy počasia sledujeme veľmi často a vieme, že spoľahnúť na predpoveď sa dá tak tri dni vopred, často ani to. Preto môžeme v piatok iba odhadovať, čo sa bude diať v pondelok. Odhadovať, nie garantovať. Na stránke, a všade kde píšeme o prevádzkových podmienkach máme upozornenie, že je užitočné si vždy (nielen túto zimu) pred návštevou pozrieť aktuálny stav, pretože podmienky sa niekedy menia veľmi rýchlo, v tejto teplej sezóne zvlášť. Každý pravidelný lyžiar tento reflex má a svoje informačné zdroje sleduje.

   V článku, pod ktorým je váš komentár píšeme, že ide o plán. O odhad. Ak sa situácia zmení a miesto plus 7, bude mínus 7, nič nám nebráni operatívne zmeniť plány. :)

  2. Rasto

   Dobry den panii Petra.
   Vyzera ze sa vyznate …
   Prevadzkovali ste niekedy take stredisko ?

 9. Jano

  Skvelá práca! Pripraviť lyžovačku tejto zimy v našich končinách, klobúk dole. To sú tie najlepšie správy dnešného dňa. Celá rodina držíme palce a tešíme sa. Uvídime sa na svahu! Veľké ďakujeme!!!

  1. Marianna Varjanová Autor

   Sme veľmi radi, že to naši lyžiari vedia oceniť, určite je to zadosťučinenie, všetci sme sa museli hodne prispôsobiť počasiu. Ale asi sa dá zvyknúť aj na zmenené podmienky, budeme to rozhodne skúšať ďalej. :)

Nie je možné pridávať komentáre.